O Ses Türkiye’de Yarışmacıdan Şok Hareket…

o-ses-turkiye-

o-ses-turkiyeO Ses Türkiye 2013 Star TV’de yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı, jüri üyeliklerini Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Athena Gökhan’ın yaptığı O Ses Türkiye’de Yarışmacı Filiz Birdir’in tavırlarından sonra gergin anlar yaşandı.

Filiz Birdir adlı yarışmacı ‘Dilenci’ adlı şarkıyı seslendirdi. Filiz Birdir yarışmaya başlamadan önce İstanbul’dan katıldığını ve aslen Suriye’li olduğunu belirtti. Yarışmacı şarkısını söylerken Athena Gökhan geri döndü. Değerlendirmeye geçildiğinde Ebru Gündeş ‘senin tarzına benzer sesler benim takımıma olduğu için geri dönmedim. Daha yumuşak sesli hali daha iyi olabilirdi. Biraz yumuşak söyleyebilirdiniz. Döver gibi söylediniz. Sever gibi söyleyeceksiniz. Bunu ilk başlarda bana da söylerlerdi’ diye eleştirdi.

Gökhan ise Filiz Birdir’in sesinden çok etkilendiği belirterek takıma katmak istediğini söyledi. Konuşmalardan sonra yarışmacı Filiz Birdir ‘hepinizden özür dileyerek mikrofonu bırakarak gidiyorum, kimse kusura bakmasın’ dedi. Birdir neden gittiğinin sorulması üzerine bir açıklama yaparak ‘Ebru Gündeş hanımefendinin bana yaptığı eleştiriyi saygıyla karşılıyorum, bunu bana daha önce de söyleyen oldu ama ben tarzımdan ve tavrımdan ödünç vermeden şarkı söyledim’ diyerek sahneyi terk etti.

Gerginliği yumuşatmak ise yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı’ya kaldı. Ilıcalı Athena Gökhan’a dönerek “Gökhan ilk defa bir yarışmacıyı takımına almak istedin oda yarışmayı terk etti” demesiyle salonda gülüşmeler oldu.

 

Merak Edilenler:

yarisma-sistemleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>